FOLDIO - Vytvárajte snímky štúdiovej kvality a 360° otočné fotografie ľahko a rýchlo - Objednávky v pracovné dni do 10:00 odosielame v rovnaký deň - Poštovné nad 200 € ZADARMO.

SADA Foldio2 Plus + Halo Bar Set

Foldio2 Plus - ALL IN ONE skladacie prenosné fotoštúdio. Vytvorte produktovú fotografiu v štúdiovej kvalite ľahko a rýchlo.

Veľkosť 38 x 38 x 38 cm

Foldio2 Plus je vylepšená verzia Foldio2

+

Halo bar set - Halo bar je dodatočné osvetlenie pre Foldio3 alebo Foldio2 plus, ktoré sa dá upevniť pomocou magnetov.

Skladom
Kód: M0700RM2100R
121,80 € –4 % 116,90 € 95,04 € bez DPH Jednotková cena:
Kategória: Foldio
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.8 kg
Foldio 2 plus halobar
SADA
121,80 € –4 %

SADA Foldio2 Plus + Halo bar set

Foldio2 Plus

Video

Popis

NOVINKA - Folio2 Plus je vylepšená verzia Foldio2

Foldio je prvé prenosné skladacie štúdio na svete (Mini štúdio). Otvára úplne novú úroveň možností v oblasti fotografovania smartfónom. 

Foldio je mini ateliér "ALL IN ONE" (všetko v jednom), ktorý každému umožní jednoducho vytvárať skvelé zábery v štúdiovej kvalite hoci len pomocou vášho smartfónu.

Už sa nemusíte obávať tvorby kvalitných fotografií pre váš online e-shop. Mini štúdio Foldio vám tento problém pomôže vyriešiť.

image_2-1024x512

Funkcie

  • Magnetická konštrukcia na 10-sekundovú montáž
  • Skladací a prenosný - vezmite ho kamkoľvek!
  • Triple LED osvetľovací systém
  • Kompatibilný s osvetľovacím príslušenstvom Halo Bar (predáva sa samostatne)
  • Odnímateľný magnetický horný kryt na fotografovanie plochých kompozícií zhora
  • Odnímateľný predný kryt (predáva sa samostatne) pre maximálnu kontrolu vnútorného osvetlenia

Foldio2 Predný kryt je možné pripojiť k Foldio2 Plus na zníženie strát svetla.

F2p_8

S_IMG_3355

image-1024x512

V balení

Prenosné štúdio Foldio2 Plus

  • Telo štúdia s predinštalovaným LED osvetlením
  • Horný kryt
  • Regulátor stmievania
  • Medzinárodný adaptér (US, UK, AU, EU)
  • 2 kulisy (biela, čierna)
  • Držiak pozadia
  • Návod na použitie

F2p_component

 

Špecifikácia

Telo štúdia Foldio2 Plus

  • All-in-one prenosné fotografické štúdio (mini štúdio)
  • Veľkosť (otvorené): 15 "x 15" x 15 "(38 x 38 x 38 cm)
  • Veľkosť (zložené): 15 "x 15" x 1 "(38 x 38 x 2,5 cm)
  • Materiál: biely, odolný plast
  • Zariadenie: smartfón / tablet / DSLR a kompaktný fotoaparát 

Svetlo

  • Triple LED pásiky [0,6W / 54 LED], denné biele svetlo 5700k
  • Nainštalovaný kryt difúzora, ovládanie jasu pomocou regulátora stmievania

Regulátor stmievania

  • Analógové riadenie lineárneho stmievania

Sada adaptérov

  • Medzinárodný adaptér (US, EU, UK, AU)
  • Vstup: 100-240Vac 50 / 60Hz
  • Napätie: 19V / 38W

Aplikácia

Poskytujeme aplikáciu Foldio ZADARMO, ktorá je vhodná pre prenosné štúdio (Mini štúdio). Zlepšite si produktovú fotografiu s aplikáciou Foldio a prenosným štúdiom doma. Vyhľadajte "foldio" v Appstore a stiahnite si ju.

  • Kľúčovanie v reálnom čase
  • Jednoduchá úprava jasu a teploty farieb.
  • Nástroj na úpravy (eraser, crop, zoom)
  • Zdieľanie na Instagrame, Facebooku a ďalších kanáloch.
  • Celosvetová galéria používateľov Foldio.

+

Halo bar set

Video

Popis

Halo bar je dodatočné osvetlenie pre Foldio3 alebo Foldio2 Plus, ktoré sa dá upevniť pomocou magnetov. Upevnite lištu Halo na bočné alebo spodné magnetické miesta Foldio3 alebo Foldio2 Plus a vytvárajte ešte úžasnejšie fotografie pomocou svetelných panelov Halo.

use_1

S_IMG_3208

Magnetická konštrukcia

Halo bar obsahuje magnety na pripojenie k telu vo vnútri Foldio3 alebo Foldio2 Plus. Môžete ho pripojiť k magnetickým miestam štúdia Foldio3 alebo Foldio2 Plus podľa vašich potrieb.

Stmievateľný svetelný systém LED

Jas Halo bar je možné ovládať na hlavnom regulátore stmievania Foldio3.

Funkcie

  • Magnetic structure.
  • Dimmable LED system.

V balení

  • Halo bar 2 jednotky
  • Kábel na pripojenie k regulátoru stmievania Foldio3

halo

Špecifikácia

Halo bar osvetľovacie zariadenie

Veľkosť: 20 x 3 x 3 cm
Stmievateľný svetelný systém LED [0,6 W], denné svetlo 5700k, biela

Prepojovací kábel

Dĺžka: 1 meter

Kompatibilita

  • Foldio3
  • Foldio2 plus

Upozornenie

  • Halo bar set nie je možné použiť samostatne bez zdroja energie.
  • Ak chcete využiť túto možnosť dodatočného osvetlenia, budete potrebovať aj štúdio Foldio3 alebo Foldio2 Plus.
  • Štúdio Foldio3 alebo Foldio2 Plus podporuje iba jednu sadu Halo bar.

 

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov